silikon kaplı cam elyaf kumaş

Silikon Kaplı Cam Elyaf Kumaş

Silikon Kaplı Cam Elyaf Kumaş sanayi ve demir çelik alanında kullanılan birçok yanmaz kumaş çeşidinden biridir. Kullanım itibariyle yüksek ısıya dayanıklılık anlamda tam mukavemet sağlar. İş güvenliğinin üst düzey tutulduğu demir çelik sektöründe yanmaz kumaşlar can veren ürünlerdir. Yüksek ısı durumnda koku veya zehirli gaz üretmeyen Silikon Kaplı Cam Elyaf Kumaş bu özelliği ile dikkat çekmektedir. Bilim adamlarının yüzyıllardır çalıştığı ve yerkürenin mağma tabakasının yüksek ısıda sıvı oluşumunu inceleyen ekip yangın elbisesinin üretim malzeme farkını ve güvenliğini farketmişlerdir.

Asbestsiz Fiberglas kumaş ve fiberglas kumaştan yapılmıştır.  Her iki tarafta Silikon kauçuk ile kaplanmıştır. Devamlı çalışma sıcaklığı 260 derecedir ve kullanılan Kaynak battaniye, filtre torbası, Yangın dayanımı perde, sargı malzemesi ve diğer çeşitlerdir. Ozona dirençlidir, on yıla kadar oksijen ve iklim yaşlanma ışık, sahası kullanımı mükemmel dayanıklılık ve yaşam standartına ulaşabilirsiniz.

Özetlemek gerekirse; Silikon Kaplı Cam Elyaf Kumaş günümüzde en çok kullanılan ve yüksek güvenlikli demir çelik sektörünün en önemli malzemesidir. Kullanım amacı açısından birçok yerde değerlendirilebilir. İtfaiye biriminin kullandığı ve çok zor şartlarda sağlanan insan kurtarma biriminin bu denli güvenlik açıklarını kapatmak için kullandığı yanmaz kumaş çeşitlerinden Silikon Kaplı Cam Elyaf Kumaş mükemmel olarak insan yaşamını yüksek seviyeye taşır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir