Cam Elyaf celik Telli Kumas

Cam Elyaf Çelik Telli Kumaş

Cam Elyaf Çelik Telli Kumaş günümüzde ısı yalıtımı ve yangına dayanıklı yanmaz kumaş kullanım alanlarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Kullanılan yerler içinde demir çelik sektörü ve itfaiye yangın grupları vardır. Isıs mukavemeti en üst seviyede olan yanmaz kumaş gurubundadır. Tel takviyesi olduğu için dayanıklılığı en üst seviyededir. Yangına dayanıklılığı ile mükemmel özellikleri vardır. Isıya mukavemeti, korozyon direnci, kolay temizlenmesi, iyi havalandırması ve yüksek dayanımıyla özel olarak dokunmuştur.

Yüksek standartta Asbestsiz Fiberglas kumaş ve fiberglas kumaştan yapılmıştır.  Ozona dirençlidir, on yıla kadar oksijen ve iklim yaşlanma ışık, sahası kullanımı mükemmel dayanıklılık ve yaşam standartına ulaşabilirsiniz. Her iki tarafta Silikon kauçuk ile kaplanmıştır. Devamlı çalışma sıcaklığı 260 derecedir ve kullanılan Kaynak battaniye, filtre torbası, Yangın dayanımı perde, sargı malzemesi ve diğer çeşitlerdir.

Cam Elyaf Çelik Telli Kumaş ısı yalıtım ve ısıya dirençli yerlerde kullanılan ürünler yanmaz kumaş grubunun en önemli üyesidir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir katkısı yoktur. Bilinmesi gereken en büyük husus, ısı yalıtımının en üst seviyede olduğu ve hata kaldırmayan bu sektörde yüksek güvenlik ve korunma iyi seviyede olmalıdır. Cam Elyaf Çelik Telli Kumaş kullanacağınız yanmaz kumaşlar içinde en güvenilir üründür.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir